SBR10150CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR10150CTFP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBR10150CTFP
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ARRAY SBR 150V 5A ITO220AB
Foi de date: SBR10150CTFP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SBR10150CTFP
Număr parc SBR10150CTFP Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ARRAY SBR 150V 5A ITO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 124133 pcs Fișa cu date SBR10150CTFP.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 920mV @ 5A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 150V
Pachetul dispozitivului furnizor ITO-220AB Viteză Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serie SBR® Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack
Alte nume SBR10150CTFPDDI Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 150V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 250µA @ 150V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 5A