SBR10150CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBR10150CT
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ARRAY SBR 150V 5A TO220AB
Foi de date: SBR10150CT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SBR10150CT
Număr parc SBR10150CT Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ARRAY SBR 150V 5A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 84283 pcs Fișa cu date SBR10150CT.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 920mV @ 5A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 150V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie SBR® ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Alte nume SBR10150CT-ND
SBR10150CTDI
Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Super Barrier Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 150V 5A Through Hole TO-220-3 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 250µA @ 150V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 5A Numărul părții de bază SBR10150CT
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SBR10150CTL-13
SBR10150CTL-13
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE ARRAY SBR 150V 5A TO252-3
In stoc: 329261 pcs
Descarca: SBR10150CTL-13.pdf
RFQ
SBR10150CT
SBR10150CT
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere: DIODE SCHOTTKY 150V TO220AB