SBR10100CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBR10100CT
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ARRAY SBR 100V 5A TO220AB
Foi de date: SBR10100CT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SBR10100CT
Număr parc SBR10100CT Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ARRAY SBR 100V 5A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 138749 pcs Fișa cu date SBR10100CT.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 800mV @ 5A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie SBR® ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Alte nume SBR10100CTDI
Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Super Barrier Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 5A Through Hole TO-220-3 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 100V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 5A Numărul părții de bază SBR10100CT
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SBR10100CT
SBR10100CT
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere: DIODE SCHOTTKY 100V TO220AB