KPT06P14-18PW
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT06P14-18PW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG 18POS INLINE PIN
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile KPT06P14-18PW
Număr parc KPT06P14-18PW Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN PLUG 18POS INLINE PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1875 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 600VAC, 850VDC Introduceți atribute Environment Resistant
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-26482 Series I, KPT
Starea RoHS Bulk Alte nume KPT06P1418PW
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 18
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Codul producătorului KPT06P14-18PW
Diametru mare furnizat 14-18 Caracteristici Potted
Descriere extinsă 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Descriere CONN PLUG 18POS INLINE PIN
Ratingul curent 7.5A Curent - maxim / contact Bayonet Lock