KPT06P14-18P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT06P14-18P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT06P14-18P.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT06P14-18P
Număr parc KPT06P14-18P Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1380 pcs Fișa cu date KPT06P14-18P.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 14-18 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume KPT06P1418P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Caracteristici Potted Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Ratingul curent 7.5A