KPT06P14-15SY
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT06P14-15SY
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 15POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT06P14-15SY.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT06P14-15SY
Număr parc KPT06P14-15SY Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 15POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1441 pcs Fișa cu date KPT06P14-15SY.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 14-15 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume KPT06P1415SY
Orientare Y Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Potted
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A, 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)