KPT06P14-15PX
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT06P14-15PX
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT06P14-15PX.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT06P14-15PX
Număr parc KPT06P14-15PX Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1895 pcs Fișa cu date KPT06P14-15PX.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 14-15 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume KPT06P1415PX
Orientare X Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Potted
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A, 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPT06P12-8SF80
KPT06P12-8SF80
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP
In stoc: 5351 pcs
Descarca: KPT06P12-8SF80.pdf
RFQ
KPT06P14-15P
KPT06P14-15P
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP