KPT02A22-21P
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02A22-21P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 21POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT02A22-21P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPT02A22-21P
Număr parc KPT02A22-21P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 21POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1339 pcs Fișa cu date KPT02A22-21P.pdf
Voltaj 1000VAC, 1400VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-21 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT02A22-21P
KPT02A2221P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 21 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)