KPT02A22-32S
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02A22-32S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT02A22-32S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT02A22-32S
Număr parc KPT02A22-32S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1469 pcs Fișa cu date KPT02A22-32S.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT02A22-32S
KPT02A2232S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)