KPT02A20-41SX
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02A20-41SX
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT02A20-41SX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPT02A20-41SX
Număr parc KPT02A20-41SX Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1185 pcs Fișa cu date KPT02A20-41SX.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT02A20-41SX
KPT02A2041SX
Orientare X Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)