KPT02A20-41SEX
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02A20-41SEX
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 41POS GOLD SLDR
Foi de date: KPT02A20-41SEX.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT02A20-41SEX
Număr parc KPT02A20-41SEX Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 41POS GOLD SLDR Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1062 pcs Fișa cu date KPT02A20-41SEX.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 8-33 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume KPT02A2041SEX
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)