KPT01P16-26S
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT01P16-26S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT01P16-26S.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPT01P16-26S
Număr parc KPT01P16-26S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1185 pcs Fișa cu date KPT01P16-26S.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 16-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume KPT01P1626S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 26 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Potted
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)