KPT01P14-19P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT01P14-19P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT 19POS CBL MNT PIN
Foi de date: KPT01P14-19P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPT01P14-19P
Număr parc KPT01P14-19P Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN RCPT 19POS CBL MNT PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1608 pcs Fișa cu date KPT01P14-19P.pdf
Tensiune - evaluat 600VAC, 850VDC Introduceți atribute Environment Resistant
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-26482 Series I, KPT
Starea RoHS Bulk Alte nume KPT01P1419P
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 19
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Codul producătorului KPT01P14-19P
Diametru mare furnizat 14-19 Caracteristici Potted
Descriere extinsă 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Descriere CONN RCPT 19POS CBL MNT PIN
Ratingul curent 7.5A Curent - maxim / contact Bayonet Lock