KPT01P20-16P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT01P20-16P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT01P20-16P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 838 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 838 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT01P20-16P
Număr parc KPT01P20-16P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 838 pcs Fișa cu date KPT01P20-16P.pdf
Voltaj 1000VAC, 1400VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume KPT01P2016P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Potted
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)