KPT01P16-23S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT01P16-23S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT 23POS CBL MNT SKT
Foi de date: KPT01P16-23S.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPT01P16-23S
Număr parc KPT01P16-23S Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN RCPT 23POS CBL MNT SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1111 pcs Fișa cu date KPT01P16-23S.pdf
Tensiune - evaluat 600VAC, 850VDC Introduceți atribute Environment Resistant
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-26482 Series I, KPT
Starea RoHS Bulk Alte nume KPT01P1623S
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 23
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Codul producătorului KPT01P16-23S
Diametru mare furnizat 16-23 Caracteristici Potted
Descriere extinsă 23 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Descriere CONN RCPT 23POS CBL MNT SKT
Ratingul curent 7.5A, 13A Curent - maxim / contact Bayonet Lock