KPSE06F16-23SW
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE06F16-23SW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 23POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE06F16-23SW.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPSE06F16-23SW
Număr parc KPSE06F16-23SW Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 23POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6288 pcs Fișa cu date KPSE06F16-23SW.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 16-23 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume KPSE06F1623SW
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 23 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 23 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A, 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPSE06F1422P
KPSE06F1422P
Producători: Cannon
Descriere: CIRCULAR
In stoc: 1639 pcs
Descarca: KPSE06F1422P.pdf
RFQ
KPSE06F16-26PA206
KPSE06F16-26PA206
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
In stoc: 1147 pcs
Descarca: KPSE06F16-26PA206.pdf
RFQ
KPSE06F16-23S
KPSE06F16-23S
Descriere: CONN PLUG FMALE 23POS GOLD CRIMP