KPSE06F16-26PA206F0
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE06F16-26PA206F0
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Foi de date: KPSE06F16-26PA206F0.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPSE06F16-26PA206F0
Număr parc KPSE06F16-26PA206F0 Producător Cannon
Descriere CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1415 pcs Fișa cu date KPSE06F16-26PA206F0.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 16-26
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
Serie KPSE ambalare Bulk
Alte nume IKPSE06F16-26PA206F0 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 26
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Black Caracteristici Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Black Zinc Cobalt Diametrul piuliței de cuplare 1.307" (33.20mm)