KPSE06F16-26PA71
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE06F16-26PA71
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE06F16-26PA71.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPSE06F16-26PA71
Număr parc KPSE06F16-26PA71 Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1025 pcs Fișa cu date KPSE06F16-26PA71.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume KPSE06F1626PA71
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 26 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPSE06F16-26PF0
KPSE06F16-26PF0
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
In stoc: 1526 pcs
Descarca: KPSE06F16-26PF0.pdf
RFQ
KPSE06F16-23SW
KPSE06F16-23SW
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG FMALE 23POS GOLD CRIMP
In stoc: 6288 pcs
Descarca: KPSE06F16-23SW.pdf
RFQ
KPSE06F16-26P
KPSE06F16-26P
Producători: ITT Cannon, LLC
Descriere: CONN PLUG 26POS CBL MNT W/PINS