KPSE06F16-23PW
Prezentarea produsului
Număr parc: KPSE06F16-23PW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 23POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPSE06F16-23PW.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPSE06F16-23PW
Număr parc KPSE06F16-23PW Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 23POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3526 pcs Fișa cu date KPSE06F16-23PW.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 16-23 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPSE
ambalare Bulk Alte nume KPSE06F1623PW
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 23 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 23 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A, 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)