KJB6T23M53SA
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T23M53SA
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T23M53SA
Număr parc KJB6T23M53SA Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5448 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJB
ambalare Bulk Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 53
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent -
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets Culoare -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KJB6T23M53SAL
KJB6T23M53SAL
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLG HSG FMALE 53POS INLINE