KJB6T23M55BA
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T23M55BA
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T23M55BA
Număr parc KJB6T23M55BA Producător Cannon
Descriere CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1061 pcs Fișa cu date
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 23-55
Shell Material Thermoplastic Shell Finish Electroless Nickel
Serie KJB ambalare Bulk
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 55 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Silver
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Cuplarea materialului piuliței, placare Thermoplastic, Electroless Nickel
Diametrul piuliței de cuplare 1.768" (44.91mm) Tip de contact Crimp