KJB6T23M53HE
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T23M53HE
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 586 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 586 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T23M53HE
Număr parc KJB6T23M53HE Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 586 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJB
ambalare Bulk Orientare E
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 53
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -