KJB6T23M53JA
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB6T23M53JA
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
  • Mesaj
Specificațiile KJB6T23M53JA
Număr parc KJB6T23M53JA Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6699 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJB
ambalare Bulk Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 53
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent -