70F827AP
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70F827AP
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 820NH 830MA 290 MOHM
Foi de date: 70F827AP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 70F827AP
Număr parc 70F827AP Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 820NH 830MA 290 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3224 pcs Fișa cu date 70F827AP.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.120" Dia x 0.310" L (3.05mm x 7.87mm)
ecranare Unshielded Serie 70F
Evaluări - Q @ Freq 48 @ 25MHz
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Phenolic
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 25MHz
Inductanţă 820nH Înălțime - așezată (Max) -
Frecventa - Self Resonant 216MHz descriere detaliata 820nH Unshielded Wirewound Inductor 830mA 290 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 290 mOhm Max Ratingul curent 830mA