70F824AI
Prezentarea produsului
Număr parc: 70F824AI
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 820UH 80MA 22.9 OHM TH
Foi de date: 70F824AI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 70F824AI
Număr parc 70F824AI Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 820UH 80MA 22.9 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6710 pcs Fișa cu date 70F824AI.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.210" Dia x 0.250" L (5.33mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie 70F
Evaluări - Q @ Freq 33 @ 790kHz
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Iron
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 790kHz
Inductanţă 820µH Înălțime - așezată (Max) -
Frecventa - Self Resonant 1.6MHz descriere detaliata 820µH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 22.9 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 22.9 Ohm Max Ratingul curent 80mA