70F912AF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70F912AF
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 91MH 31MA 250 OHM TH
Foi de date: 70F912AF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 70F912AF
Număr parc 70F912AF Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 91MH 31MA 250 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4106 pcs Fișa cu date 70F912AF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.430" Dia x 0.630" L (10.92mm x 16.00mm)
ecranare Unshielded Serie 70F
Evaluări - Q @ Freq 51 @ 79kHz
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 79kHz
Inductanţă 91mH Înălțime - așezată (Max) -
Frecventa - Self Resonant 166kHz descriere detaliata 91mH Unshielded Wirewound Inductor 31mA 250 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 250 Ohm Max Ratingul curent 31mA