70F826AI
Prezentarea produsului
Număr parc: 70F826AI
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 8.2UH 518MA 744 MOHM
Foi de date: 70F826AI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 70F826AI
Număr parc 70F826AI Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 8.2UH 518MA 744 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6188 pcs Fișa cu date 70F826AI.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.150" Dia x 0.250" L (3.81mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie 70F
Evaluări - Q @ Freq 37 @ 7.9MHz
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Iron
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 7.9MHz
Inductanţă 8.2µH Înălțime - așezată (Max) -
Frecventa - Self Resonant 41MHz descriere detaliata 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 518mA 744 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 744 mOhm Max Ratingul curent 518mA