MS24266R18B31S9
Prezentarea produsului
Număr parc: MS24266R18B31S9
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
Foi de date: 1.MS24266R18B31S9.pdf2.MS24266R18B31S9.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MS24266R18B31S9
Număr parc MS24266R18B31S9 Producător Bel
Descriere CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1331 pcs Fișa cu date 1.MS24266R18B31S9.pdf2.MS24266R18B31S9.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 18-31 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie Military, MIL-DTL-26500
ambalare Bulk Alte nume CMS24266R18B31S9
Orientare 9 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 31 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Sealed Caracteristici Coupling Nut
Ratingul curent - Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets Culoare -
Deschiderea cablurilor 0.902" (22.91mm) Materialul din spate, placarea -