MS24266R18B31SY
Prezentarea produsului
Număr parc: MS24266R18B31SY
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS24266R18B31SY.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MS24266R18B31SY
Număr parc MS24266R18B31SY Producător Bel
Descriere CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1144 pcs Fișa cu date MS24266R18B31SY.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 18-31 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie Military, MIL-DTL-26500
ambalare Bulk Alte nume CMS24266R18B31SY
Orientare Y Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 31 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare - Deschiderea cablurilor 0.902" (22.91mm)
Materialul din spate, placarea - Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS24266R18B31SY-LC
MS24266R18B31SY-LC
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG HSG FMALE 31POS INLINE
In stoc: 2406 pcs
Descarca: MS24266R18B31SY-LC.pdf
RFQ
MS24266R18B31S9
MS24266R18B31S9
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP