MS24266R18B31S8
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS24266R18B31S8
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
Foi de date: 1.MS24266R18B31S8.pdf2.MS24266R18B31S8.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MS24266R18B31S8
Număr parc MS24266R18B31S8 Producător Bel
Descriere CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1346 pcs Fișa cu date 1.MS24266R18B31S8.pdf2.MS24266R18B31S8.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 18-31 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie Military, MIL-DTL-26500
ambalare Bulk Alte nume CMS24266R18B31S8
Orientare 8 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 31 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Sealed Caracteristici Coupling Nut
Ratingul curent - Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets Culoare -
Deschiderea cablurilor 0.902" (22.91mm) Materialul din spate, placarea -
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS24266R18B31S7 W/BS
MS24266R18B31S7 W/BS
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP