MS24266R18B31SN-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: MS24266R18B31SN-LC
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 31POS INLINE
Foi de date: MS24266R18B31SN-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS24266R18B31SN-LC
Număr parc MS24266R18B31SN-LC Producător Bel
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 31POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2129 pcs Fișa cu date MS24266R18B31SN-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 18-31
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Serie Military, MIL-DTL-26500 ambalare Bulk
Alte nume CMS24266R18B31SN-LC Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 31 (Power)
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
include - Culoarea carcasei Black
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
Diametrul piuliței de cuplare 1.375" (34.93mm) Tip de contact Crimp
Dimensiunea contactului 20 Power Contact Formă Circular
Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS24266R18B31S9 W/BS
MS24266R18B31S9 W/BS
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
In stoc: 1225 pcs
Descarca: MS24266R18B31S9 W/BS.pdf
RFQ
MS24266R18B31S9
MS24266R18B31S9
Producători: Bel
In stoc: 1331 pcs
Descarca: MS24266R18B31S9.pdf
RFQ
MS24266R18B31SN
MS24266R18B31SN
Descarca: MS24266R18B31SN.pdf
MS24266R18B31SN W/BS
MS24266R18B31SN W/BS