ACS758KCB-150B-PFF-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS758KCB-150B-PFF-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ACS758KCB-150B-PFF-T
Producator / Marca: Allegro MicroSystems, LLC.
Descrierea produsului SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC
Foi de date: ACS758KCB-150B-PFF-T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ACS758KCB-150B-PFF-T
Număr parc ACS758KCB-150B-PFF-T Producător Allegro MicroSystems, LLC.
Descriere SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10879 pcs Fișa cu date ACS758KCB-150B-PFF-T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3 V ~ 5.5 V Serie Automotive, AEC-Q100
Tip senzor Hall Effect, Open Loop Sensibilitate 13.3mV/A
Timp de raspuns 4µs Polarizare Bidirectional
ambalare Tube Pachet / Caz 5-CB Formed Leads, PFF
producție Ratiometric, Voltage Alte nume 620-1322
ACS758KCB150BPFFT
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Număr de canale 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Liniaritatea ±1% Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecvență DC ~ 120kHz Pentru măsurare AC/DC
descriere detaliata Current Sensor 150A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CB Formed Leads, PFF Curent - aprovizionare (Max) 13.5mA
Sensul curent 150A Precizie ±1.6%