ACS756SCB-100B-PFF-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ACS756SCB-100B-PFF-T
Producator / Marca: Allegro MicroSystems, LLC.
Descrierea produsului SENSOR CURRENT HALL
Foi de date: ACS756SCB-100B-PFF-T.pdf
10 pcs
34 pcs
68 pcs
102 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ACS756SCB-100B-PFF-T
Număr parc ACS756SCB-100B-PFF-T Producător Allegro MicroSystems, LLC.
Descriere SENSOR CURRENT HALL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12373 pcs Fișa cu date ACS756SCB-100B-PFF-T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3 V ~ 5.5 V Serie -
Tip senzor Hall Effect, Open Loop Sensibilitate 20mV/A
Timp de raspuns 3µs Polarizare Bidirectional
ambalare Tube Pachet / Caz 5-CB Formed Leads, PFF
producție Ratiometric, Voltage Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Număr de canale 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Liniaritatea ±1.75%
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență DC ~ 120kHz
Pentru măsurare AC/DC descriere detaliata Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CB Formed Leads, PFF
Curent - aprovizionare (Max) 14mA Sensul curent 100A
Precizie ±7%