ACS756SCB-050B-PFF-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS756SCB-050B-PFF-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ACS756SCB-050B-PFF-T
Producator / Marca: Allegro MicroSystems, LLC.
Descrierea produsului SENSOR CURRENT HALL
Foi de date: ACS756SCB-050B-PFF-T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ACS756SCB-050B-PFF-T
Număr parc ACS756SCB-050B-PFF-T Producător Allegro MicroSystems, LLC.
Descriere SENSOR CURRENT HALL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12044 pcs Fișa cu date ACS756SCB-050B-PFF-T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3 V ~ 5.5 V Serie -
Tip senzor Hall Effect, Open Loop Sensibilitate 40mV/A
Timp de raspuns 3µs Polarizare Bidirectional
ambalare Tube Pachet / Caz 5-CB Formed Leads, PFF
producție Ratiometric, Voltage Alte nume 620-1799
ACS756SCB-050B-PFF-T-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C Număr de canale 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Liniaritatea ±1% Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecvență DC ~ 120kHz Pentru măsurare AC/DC
descriere detaliata Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CB Formed Leads, PFF Curent - aprovizionare (Max) 14mA
Sensul curent 50A Precizie ±5%