ACS758ECB-200U-PFF-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS758ECB-200U-PFF-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ACS758ECB-200U-PFF-T
Producator / Marca: Allegro MicroSystems, LLC.
Descrierea produsului SENSOR CURRENT HALL 200A DC
Foi de date: ACS758ECB-200U-PFF-T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ACS758ECB-200U-PFF-T
Număr parc ACS758ECB-200U-PFF-T Producător Allegro MicroSystems, LLC.
Descriere SENSOR CURRENT HALL 200A DC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11113 pcs Fișa cu date ACS758ECB-200U-PFF-T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3 V ~ 5.5 V Serie Automotive, AEC-Q100
Tip senzor Hall Effect, Open Loop Sensibilitate 20mV/A
Timp de raspuns 4µs Polarizare Unidirectional
ambalare Tube Pachet / Caz 5-CB Formed Leads, PFF
producție Ratiometric, Voltage Alte nume 620-1356
ACS758ECB200UPFFT
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Număr de canale 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Liniaritatea ±1% Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecvență DC ~ 120kHz Pentru măsurare DC
descriere detaliata Current Sensor 200A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 5-CB Formed Leads, PFF Curent - aprovizionare (Max) 13.5mA
Sensul curent 200A Precizie ±1.2%