AS1507-BTDT-100
amsams
ams
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AS1507-BTDT-100
Producator / Marca: ams
Descrierea produsului IC POT DGTL 100K SERIAL 16TQFN
Foi de date: AS1507-BTDT-100.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AS1507-BTDT-100
Număr parc AS1507-BTDT-100 Producător ams
cantitate valabila 4061 pcs Fișa cu date AS1507-BTDT-100.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±25%
Coeficientul de temperatură (tip) 90 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 16-TQFN (3x3) Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 200 Rezistență (Ohms) 100k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 16-WFQFN Exposed Pad
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de robinete 256
Numărul de circuite 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață SPI Caracteristici Mute
descriere detaliata Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 256 Taps SPI Interface 16-TQFN (3x3) configurație Potentiometer