AS1506-BTDT-50
amsams
ams
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AS1506-BTDT-50
Producator / Marca: ams
Descrierea produsului IC POT DGTL 50K SERIAL 8-TDFN
Foi de date: AS1506-BTDT-50.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AS1506-BTDT-50
Număr parc AS1506-BTDT-50 Producător ams
Descriere IC POT DGTL 50K SERIAL 8-TDFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4494 pcs Fișa cu date AS1506-BTDT-50.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±25%
Coeficientul de temperatură (tip) 90 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 8-TDFN (3x3) Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 200 Rezistență (Ohms) 50k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-WDFN Exposed Pad
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de robinete 256
Numărul de circuite 1 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață SPI Caracteristici -
descriere detaliata Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface 8-TDFN (3x3) configurație Potentiometer