AS1506-BTDT-10
amsams
AS1506-BTDT-10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AS1506-BTDT-10
Producator / Marca: ams
Descrierea produsului IC POT DGTL 10K SERIAL 8TDFN
Foi de date: AS1506-BTDT-10.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AS1506-BTDT-10
Număr parc AS1506-BTDT-10 Producător ams
Descriere IC POT DGTL 10K SERIAL 8TDFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6190 pcs Fișa cu date AS1506-BTDT-10.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±25%
Coeficientul de temperatură (tip) 90 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 8-TDFN (3x3) Serie -
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 200 Rezistență (Ohms) 10k
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-WDFN Exposed Pad
Alte nume AS1506-BTDT-10-1K
AS1506-BTDT-10-1KTR
AS1506-BTDT-10-1KTR-ND
AS1506-BTDT-10TR
AS1506BTDT101K
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de robinete 256 Numărul de circuite 1
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Non-Volatile
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață SPI
Caracteristici - descriere detaliata Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface 8-TDFN (3x3)