Y40255R00000F9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y40255R00000F9R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES SMD 5 OHM 1% 1/2W 2010
Foi de date: Y40255R00000F9R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y40255R00000F9R
Număr parc Y40255R00000F9R Producător Vishay Precision Group
Descriere RES SMD 5 OHM 1% 1/2W 2010 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7273 pcs Fișa cu date Y40255R00000F9R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±0.2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2010 Dimensiune / Dimensiune 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Serie FRSM Rezistenţă 5 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2010 (5025 Metric) Alte nume 804-1098-2
Y40255R00000F9R-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm) Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec - descriere detaliata 5 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil