Y402552K3000F9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y402552K3000F9R
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului FRSM2010 52K300 TCR0.2 1% S T
Foi de date: Y402552K3000F9R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y402552K3000F9R
Număr parc Y402552K3000F9R Producător Vishay Precision Group
Descriere FRSM2010 52K300 TCR0.2 1% S T Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 2245 pcs Fișa cu date Y402552K3000F9R.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±0.2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2010 Dimensiune / Dimensiune 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Serie FRSM Rezistenţă 52.3 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Strip
Pachet / Caz 2010 (5025 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 52.3 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil