Y40255R00000F0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Y40255R00000F0W
Producator / Marca: Vishay Precision Group
Descrierea produsului RES SMD 5 OHM 1% 1/2W 2010
Foi de date: Y40255R00000F0W.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Y40255R00000F0W
Număr parc Y40255R00000F0W Producător Vishay Precision Group
Descriere RES SMD 5 OHM 1% 1/2W 2010 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 12296 pcs Fișa cu date Y40255R00000F0W.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±0.2ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2010 Dimensiune / Dimensiune 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Serie FRSM Rezistenţă 5 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tray
Pachet / Caz 2010 (5025 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.025" (0.64mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 5 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Compoziţie Metal Foil