HM71-20102LFTR
Prezentarea produsului
Număr parc: HM71-20102LFTR
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 1MH 50MA 8.4 OHM SMD
Foi de date: HM71-20102LFTR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM71-20102LFTR
Număr parc HM71-20102LFTR Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 1MH 50MA 8.4 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5494 pcs Fișa cu date HM71-20102LFTR.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
ecranare Unshielded Serie HM71
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 1mH Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 1mH Unshielded Wirewound Inductor 50mA 8.4 Ohm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 8.4 Ohm Max Ratingul curent 50mA
Curent - saturație 100mA