HM71-10680LFTR
Prezentarea produsului
Număr parc: HM71-10680LFTR
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 68UH 400MA 860 MOHM
Foi de date: HM71-10680LFTR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM71-10680LFTR
Număr parc HM71-10680LFTR Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 68UH 400MA 860 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4533 pcs Fișa cu date HM71-10680LFTR.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
ecranare Unshielded Serie HM71
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 68µH Înălțime - așezată (Max) 0.115" (2.92mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 68µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 860 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 860 mOhm Max Ratingul curent 400mA
Curent - saturație 400mA