HM71-20101LFTR
Prezentarea produsului
Număr parc: HM71-20101LFTR
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 100UH 600MA 840 MOHM
Foi de date: HM71-20101LFTR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM71-20101LFTR
Număr parc HM71-20101LFTR Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 100UH 600MA 840 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2716 pcs Fișa cu date HM71-20101LFTR.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
ecranare Unshielded Serie HM71
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 100µH Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 100µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 840 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 840 mOhm Max Ratingul curent 600mA
Curent - saturație 700mA