HM61-20470LFTR13
Prezentarea produsului
Număr parc: HM61-20470LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 47UH 1.2A 200 MOHM SMD
Foi de date: HM61-20470LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM61-20470LFTR13
Număr parc HM61-20470LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 47UH 1.2A 200 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4090 pcs Fișa cu date HM61-20470LFTR13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.335" L x 0.250" W (8.51mm x 6.35mm)
Temperatura de Operare -40°C ~ 155°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 47µH Înălțime - așezată (Max) 0.224" (5.70mm)
Frecventa - Self Resonant 11MHz descriere detaliata 47µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 200 mOhm Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 200 mOhm Ratingul curent 1.2A