HM61-20681LFTR13
Prezentarea produsului
Număr parc: HM61-20681LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 680UH 320MA 2.7 OHM
Foi de date: HM61-20681LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM61-20681LFTR13
Număr parc HM61-20681LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 680UH 320MA 2.7 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3467 pcs Fișa cu date HM61-20681LFTR13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.335" L x 0.250" W (8.51mm x 6.35mm)
Temperatura de Operare -40°C ~ 155°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 680µH Înălțime - așezată (Max) 0.224" (5.70mm)
Frecventa - Self Resonant 2.6MHz descriere detaliata 680µH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 2.7 Ohm Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 2.7 Ohm Ratingul curent 320mA