HM61-20272LFTR13
Prezentarea produsului
Număr parc: HM61-20272LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 2.7MH 160MA 10.5 OHM
Foi de date: HM61-20272LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM61-20272LFTR13
Număr parc HM61-20272LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 2.7MH 160MA 10.5 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5087 pcs Fișa cu date HM61-20272LFTR13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.335" L x 0.250" W (8.51mm x 6.35mm)
Temperatura de Operare -40°C ~ 155°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 2.7mH Înălțime - așezată (Max) 0.224" (5.70mm)
Frecventa - Self Resonant 1.2MHz descriere detaliata 2.7mH Unshielded Wirewound Inductor 160mA 10.5 Ohm Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 10.5 Ohm Ratingul curent 160mA