HM61-20221LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM61-20221LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 220UH 570MA 950 MOHM
Foi de date: HM61-20221LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM61-20221LFTR13
Număr parc HM61-20221LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 220UH 570MA 950 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3830 pcs Fișa cu date HM61-20221LFTR13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.335" L x 0.250" W (8.51mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie HM61
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 155°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 220µH Înălțime - așezată (Max) 0.224" (5.70mm)
Frecventa - Self Resonant 5.2MHz descriere detaliata 220µH Unshielded Wirewound Inductor 570mA 950 mOhm Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 950 mOhm Ratingul curent 570mA