CDH53NP-121JC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDH53NP-121JC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDH53NP-121JC
Producator / Marca: Sumida Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 120UH 340MA 1.8 OHM
Foi de date: CDH53NP-121JC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDH53NP-121JC
Număr parc CDH53NP-121JC Producător Sumida Corporation
Descriere FIXED IND 120UH 340MA 1.8 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 337466 pcs Fișa cu date CDH53NP-121JC.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
ecranare Unshielded Serie CDH53
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume CDH53NP-121JCTR Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 120µH
Înălțime - așezată (Max) 0.126" (3.20mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 120µH Unshielded Wirewound Inductor 340mA 1.8 Ohm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 1.8 Ohm Max
Ratingul curent 340mA Curent - saturație -