CDH53NP-101JC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDH53NP-101JC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDH53NP-101JC
Producator / Marca: Sumida Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 100UH 370MA 1.57 OHM
Foi de date: CDH53NP-101JC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDH53NP-101JC
Număr parc CDH53NP-101JC Producător Sumida Corporation
Descriere FIXED IND 100UH 370MA 1.57 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 336428 pcs Fișa cu date CDH53NP-101JC.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
ecranare Unshielded Serie CDH53
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 308-1422-2
CDH53NP-101JC-ND
CDH53NP101JC
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 100µH
Înălțime - așezată (Max) 0.126" (3.20mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 100µH Unshielded Wirewound Inductor 370mA 1.57 Ohm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 1.57 Ohm Max
Ratingul curent 370mA Curent - saturație -